Perkraustymo paslaugos

Perkraustymo paslaugos

Perkraustymo paslaugos Jums

Perkraustymo paslaugosČia rasite įmones, kurių veikla yra perkraustymo paslaugos.  Kraustymo paslaugos įmonėms ir gyventojams: lengvų ir sunkių daiktų (baldų, pianinų, seifų, katilų, akvariumų, didelių augalų ir pan.) pervežimas, pernešimas, užnešimas arba nunešimas.

Čia rasite tokias teikiamos paslaugas - perkraustymo paslaugos, iškraustymo paslaugos, nugabensime Jūsų namo, buto ar sodybos, ofiso ar ūkio, baldus, įrenginius, buitinę techniką ar net statybines medžiagas visoje Lietuvoje. rasite ir įmonių, kurios pasirūpins ir buitinės technikos ar visos kitos nereikalingos įrangos utilizavimu. Galimas ir statybinių atliekų arba šiukšlių išvežimas. Perkraustymo ir pervežimo paslaugų įmonės visuomet stengiasi, kad Jums niekuo nereikėtų rūpintis. Šiame portale taip pat rasite ir tokias paslaugas, kaip mikroautobusu nuoma.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

PERKRAUSTYMO / KROVINIŲ GABENIMO PASLAUGOS VISOJE LIETUVOJE NUO 9 EUR

 Krovinių pervežimas / perkraustymas visoje Lietuvoje nuo 9 Eur. Vežame krovinius iki 1,5 tonos 15 m³ tūrio. Krovininio mikroautobuso VW Crafter matmenys: ilgis 4,30 m, plotis 1,78 m, aukštis 1,94 m. KONTAKTAI:Tel.: +37069060006 , El. paštas: info@krovininiai.lt&nbs..

0.00€

Kraustukai perkraustymo paslaugos

Perkraustymo paslaugos Vilniuje ir visoje Lietuvoje.Dirbame tik jums visomis dienomis.Dirbame savaitgaliais be pabrangimo.Krovininis mikroautobusas ir du krovėjai – 20 Eur/val. Krovėjas pakuotojas – 6 Eur/val. Krovininis mikroautobusas – 11 Eur/val. Krovininis mikroautobusas užmiestyje ..

0.00€