Krovininių mikroautobusų nuoma

Krovininių mikroautobusų nuoma

Krovininių mikroautobusų nuoma

Šioje kategorijoje rasite krovininių mikroautobusų nuomą. Krovininiai mikroautobusai gali būti nuomojami tiek su vairuotoju tiek be vairuotojo.

Taip pat rasite ir tokių skelbimų, kurie siūlo net tik krovininių mikroautobusų nuomą Vilniuje, bet ir perkraustymo paslaugas, kurios apima nuo daiktų supakavimo iki pristatymo į kliento nurodytą vietą. Perkrausto ne tik įmonių, bet ir gyventojų turtą arba kitus įvairius krovinius (baldus, pianinus, buitinę techniką, statybines medžiagas ir kt.). Galimi ir tarptautiniai perkraustymai ir krovinių pervežimai.

Patikslinkite paiešką

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

KROVININIŲ MIKROAUTOBUSŲ IKI 3.5T NUOMA (galima ir su vairuotoju) Paros kaina nuo 19 eur !!!

 2013 VW CRAFTER MAXPats didžiausias, iki 3,5 t. galima vairuoti su B kategorija. Oro kondicionierius. CD grotuvas Nuomojamas be ir su vairuotoju. Nuoma Lietuvoje ir ES šalyse. Automobilis pilnai draustas civiliniu ir KASKO draudimu. Visi Lietuvos kelių mokesčiai sumokėti..

0.00€

Krovininių mikroautobusų nuoma !

Išnuomuojamas krovininis mikroautobusas Mercedes Benz Sprinter Maxi be vairuotojo kelionėms po Lietuvą ir Europą, užtenka B kategorijos.Nuoma tik Vilniuje. Dirbame ir savaitgaliais. Mikroautobusas:Su draudimu ir kelių mokesčiu. Ilgis-4,2m plotis-1,75m. Aukštis-1,85..

0.00€

Krovininių mikroautobusų nuoma

Nuomis.lt automobiliai techniškai tvarkingi, paruošti ilgoms kelionėms į ES šalis. Apdrausti KASKO, civilinės atsakomybės draudimu, apmokėti kelių mokesčiai. Mikroautobusai tinka vairuoti su B kategorija.Krovinio skyriaus matmenys:Volkswagen LT35 ilgis 4,20 m., aukštis 1,85 m., plotis 1,75 m., krovi..

0.00€

Krovininių mikroautobusų nuoma Vilniuje

Krovininio mikroautobuso nuoma Vilniuje!

Susisiekite: 86 77 08 111,  www.nuoma50.lt

VW LT35 MAXI, Apdraustas kasko, privalomuoju draudimu, sumokėti kelių mokesčiai. Vairavimui pakanka B kategorijos. Išmatavimai: ilgis 4, 2m; plotis 1, 75m; aukštis 1, 85m. Pakrovimas 1, 5 t. 1 para - 40 Eurai. Išrašome PVM sąskaitas faktūras.

0.00€

KROVININIŲ MIKROAUTOBUSŲ VW CRAFTER MAXI NUOMA

 Siūlome Jums trumpalaikę bei ilgalaikę nuomą. Kiekvienam klientui parengsime naudingą ir patrauklų pasiūlymą, priklausantį nuo automobilio naudojimo trukmės ir planuojamo nuvažiuoti atstumo. Yra galimybė išsinuomoti krovininį mikroautobusą su vairuotoju. Kaina:1-2 par..

1.00€

KROVININIŲ MIKROAUTOBUSŲ NUOMA

Mikroautobusai apdrausti Civilinės atsakomybės ir Kasko draudimu, įskaičiuotas kelių mokestis Lietuvoje.Techniškai labai tvarkingi ir paruošti ilgoms kelionėms. KROVININIAI MIKROAUTOBUSAIMERCEDES-BENZ Sprinter MAXI 2012m , 95kwIlgis - 4,2m., aukštis - 1,85m., plotis - 1,75m., tūris - 15m3., kro..

0.00€

Krovininių mikroautobusų VW CRAFTER nuoma

 Krovininių mikroautobusų VW CRAFTER maxi nuoma. Mikroautobusai tvarkingi, sumokėti kelių mokesčiai Lietuvoje.Vairavimui užtenka „B“ kategorijos.Įmonėms išrašome sąskaitas – faktūrasYra oro kondicionierius, autopilotas. Užstatas: 150 eurNuomos kaina:1-2 p..

2.00€

Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusai techniškai tvarkingi paruošti darbui. Sumokėti kelių mokesčiai, draudimai. 1-2 paros 35 Eur.3-4 paros 32 Eur.5-7 paros 30 Eur.3 val nuo 20 Eur.Ilgalaikė nuoma nuo 20 Eur. Dirbame be išeiginių. Minimalus vairavimo stažas 5 metai. Užstatas nuo 150 Eur. Išrašom sąsk. faktūras...

0.00€

Krovininio mikroautobuso nuoma MB Sprinter 311 CDI maxi (B kategorija)

KROVININIO MIKROAUTOBUSO NUOMA Išsinuomok ir vairuok, krovininį mikroautobusą, su B kategorija. Galima trumpalaikė (paros kaina 30€ ) – ilgalaikė nuoma (taikomos nuolaidos), su juridiniais-fiziniams asmenimis. Paros kaina - 30€ iki 45Reikalavimai nuomininkui B vairavimo kategorija Mikroautobusas apd..

0.00€

Krovininio mikroautobuso nuoma KAUNE

 Krovininiio mikroautobuso NUOMA KAUNESpalva - balta Pagaminimo metai - 2003 Pavarų dėžė - mechaninė, 5 pavarų. Vietų skaičius - 2+1. Kuro sąnaudos (mieste, užmiestyje, vidutinės), L/100 km - 9,8 / 7,5 / 8.5. Kuro bako talpa - 70 L. Kuras - dyzelinas. Maksimalus greitis..

0.00€

Krovininio mikroautobuso nuoma (šaldytuvas) MB Sprinter 311 CDI maxi (B kategorija)

​​​​Krovininio mikroautobuso nuoma su garantije kelyjeIšsinuomok ir vairuok PIGIAU NEI KITI, krovininį mikroautobusą  su B kategorija. Galima trumpalaikė (paros kaina – 44€) – ilgalaikė nuoma (taikomos nuolaidos), su juridiniais-fiziniams asmenimis.  Paros kaina - 44..

0.00€

Tarptautinis Krovinių pervežimas mikroautobusu

MARŠRUTO PATEIKIMO PAVYZDYSTarptautinis Krovinių pervežimas mikroautobusuSiūlome greitą patikimą ir nebrangų krovinių pervežimą. Jūsų pageidavimu krovinį ar siuntą pervešime Lietuvoje ir visoje Europoje. Kadangi krovinius vežame mikroautobusais, tai mūsų paslaugos jums kainuos pigiau ir krov..

0.00€

Krovininių mikroautobusų nuoma - Kaune

Jūsų paslaugoms - Ford Transit Jumbo! Krovininės dalies ilgis - 4,00cm aukštis - 1,83cm plotis - 1,73cm plotis ties ratais - 1,40cm Nuomojamas be vairuotojo Nuomojamas su vairuotoju Draudimas Ta Kelių mokestis Kablys CB racija Vairuotojo + 2 keleiviams sėdimos v..

0.00€