Vilniuje

Vilniuje

Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju

Šiuo metu Jums galime pasiūlyti mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju. Pas mus yra teikiama 16, 17, 18, 19 vietų mikroautobusų nuoma. Mikroautobusai nuomojami tik su vairuotoju. Yra galimybė išnuomoti mikroautobusą su viduje įmontuotu pakankamai dideliu TV, yra ir gido mikrofonas, tad tai labai tiks įvairioms ekskurijoms, šventėms ir renginiams po Vilnių ir kitus Lietuvos miestus.Taip pat galime Jus nuvežti į Jums norimą paslaugą ar pramogą. Mes Jūsų palauksime kol baigsite linksmybes ir tuomet atvešime atgal į Vilnių.

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Šių keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju galima tik su vairuotoju. Nes tokio tipo mikroautobusai jau privalo turėti ir licenziją keleivių vežimui. Be mikroautobuso nuomos paslaugų dar galime pasiūlyti ir limuzinų nuoma įvairuose Lietuvos miestuose. Išsirinkite sau tinkamą prabangų limuziną bet kokiai progai.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

VIP klasės Mikroautobuso nuoma 20 vietų

VIP Mikroautobuso nuoma Vilniuje!

Susisiekite: 86 72 65674 (nuomamapigiau.lt)

20 Patogių vietų keleiviams, Kondicionierius kiekvienam keleiviui, TV/Muzikos aparatūra, Gražus salono apšvietimas ir kiti privalumai!!

 

0.00€

Mikroautobusų nuoma Vilniuje 19 vietų

19 vietų Mikroautobuso nuoma su vairuotoju 19 vietu Mikroautobuso nuoma: nuoma tik su vairuotoju Vietų skaičius: 19 vietų miktoautousas keleiviams Vieta: mikroautobusų nuoma Vilniuje Mikroautobuso pagaminimo metai: 2008 metai. Mikroautobuso spalva: Vyšninė Kondicionierius: yra19 vietų mikroautobusų ..

0.00€

Mb Sprinter 519 mikroautobuso nuoma 20+1 vietų

 20+1 vietų Mikroautobuso nuoma su vairuotoju 20+1 vietų Mikroautobuso nuoma: nuoma tik su vairuotoju Vietų : 20+1 vietų mikroautobusas keleiviams (itin patogios sėdynės, kurios ne tik atsilenkia, bet ir pasistumia į šonus) Vieta: mikroautobusų nuoma Vilniuje ir visoje Lietuvoje Mikroautobuso p..

0.00€

7 vietų Mikroautobuso nuoma su vairuotoju

 7 vietų Mikroautobuso nuoma su vairuotoju7 vietu Mikroautobuso nuoma: nuoma tik su vairuotoju Vietų skaičius keleiviams: 7 Vieta: mikroautobusų nuoma Vilniuje ir visoje Lietuvoje Mikroautobuso pagaminimo metai: 2010 metai. Mikroautobuso spalva: juoda Kondicionierius: yra..

0.00€

16 vietų Mikroautobuso nuoma

 16 vietų Mikroautobuso nuoma su vairuotoju14 vietu Mikroautobuso nuoma: nuoma tik su vairuotoju Vietų skaičius: 14 vietų miktoautousas keleiviams (itin patogios sėdynės, kurios ne tik atsilenkia, bet ir pasistumia į šonus) Vieta: mikroautobusų nuoma Vilniuje ir visoje Lietuvoj..

0.00€

14 vietų Balto Mikroautobuso nuoma

 14 vietų Mikroautobuso nuoma su vairuotoju14 vietu Mikroautobuso nuoma: nuoma tik su vairuotoju Vietų skaičius: 14 vietų miktoautousas keleiviams (itin patogios sėdynės, kurios ne tik atsilenkia, bet ir pasistumia į šonus) Vieta: mikroautobusų nuoma Vilniuje ir visoje Lietuvoj..

0.00€

Mikroautobusų nuoma Vilniuje vestuvėms

Mikroautobusų nuoma Vestuvėms Mikroautobusų nuoma Vestuvėms: nuoma tik su vairuotoju Vietų skaičius: 19 vietų keleiviams Mikroautobuso pagaminimo metai: 2008 metai. Mikroautobuso spalva: Vyšninė Kondicionierius: yraKita informacija apie mikroautobusą: Navigacija (užtikrins tikslaus maršruto pasirink..

0.00€

Mikroautobuso nuoma Vilniuje 17 vietų

 17 vietu Mikroautobuso nuoma: nuoma tik su vairuotoju Vietų skaičius: 17 vietų miktoautousas keleiviams Vieta: mikroautobusų nuoma Vilniuje Mikroautobuso pagaminimo metai: 2004 metai. Mikroautobuso spalva: Balta Kondicionierius: yra..

0.00€

Mikroautobusas nuomai (18 vietų Vilnius)

 18 vietu Mikroautobuso nuoma: nuoma tik su vairuotoju Vietų skaičius: 17 vietų miktoautousas keleiviams Vieta: mikroautobusų nuoma Vilniuje Mikroautobuso pagaminimo metai: 2003 metai. Mikroautobuso spalva: Juoda Kondicionierius: yraMikroautobusų nuoma Vilniuje - visomis pr..

0.00€

Vežame į Kukurūzų labirintą

Dėl mikroautobuso nuomos kreipkitės pas mus el. paštu: info@nuomapigiau.ltDėl pramogų KUKURŪZŲ LABIRINTE - www.kukuruzulabirintas.ltMikroautobusų nuoma vestuvėmsMikroautobusų nuoma vestuvėms - patogus, erdvus tvarkingas 19 vietų mikroautobusas puikiai tiks Jūsų vestuvėms ar betkuiria kit..

0.00€

Mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju Ekskursijai

Mercedes Benz Sprinter Mikroautobuso nuoma Vilniuje su vairuotojuMikroautobuso nuoma: nuoma tik su vairuotoju Vietų skaičius: 19 vietų keleiviams Mikroautobuso pagaminimo metai: 2008 metai. Mikroautobuso spalva: Vyšninė Kondicionierius: yraŠis mikroautobusas taip pat nuomo..

0.00€

Mikroautobusų nuoma Vilniuje

9 vietų mikroautobusų nuoma: tik su vairuotoju Nuoma: iš Vilniaus ir visos Lietuvos Europinė licenzija: vežame keleivius į užsienį Draudimas: transportas apdraustas CASCO Keleivių draudimas: YRA Vietų skaičius: 8 vietų keleiviams Pagaminimo metai: 2010 MB Vito CDI 111 Spalva: pilka ..

0.00€

Mikroautobuso nuoma Vilniuje su priekaba

Mikroautobusas su priekaba:Mikroautobuso nuoma: tik SU VAIRUOTOJU Vietų: 19 vietų mikroautobusas Mikroautobuso pagaminimo metai: 2008 m. Mikroautobuso spalva: Vyšninė Kondicionierius: YRA PRIEKABA: švari, tvarkinga, dengta, todėl puikiai tinka sudėti keleivių bagažą. Ypač reko..

0.00€

Mikroautobuso nuoma Vilniuje Mergvakariui

MikroautobusasMikroautobusų nuoma: nuoma tik su vairuotoju Vietų skaičius: 19 vietų keleiviams Mikroautobuso pagaminimo metai: 2008 metai. Mikroautobuso spalva: Vyšninė Kondicionierius: yraŠis mikroautobusas taip pat nuomojamas ir vestuvėms:Mikroautobusų nuoma vilniuje ..

0.00€

Vežame į nuotykių akademiją Laikinai nėra

Vežame į nuotykių akademiją

Nuotykių akademija Jums gali pasiūlyti nemažai pramogų16 - 19 vietų mikroautobusų nuoma Vilniuje kreipkitės: El.p.:  info@nuomapigiau.ltNorite pramogų vaikams? Norite gerai praleisti laiką? Norite suteikti džiaugsmo ir nepakartojamų įspudžių Jūsų vaikui?Galime nuvežti va..

0.00€