Vilniuje

Vilniuje

Limuzinų nuoma Vilniuje

Kategorijoje Limuzinų nuoma Vilniuje rasite įvairių limuzinų, kurie Jūsų šventę pavers pačia įspudingiausia ir įsimintiniausia Jūsų gyvenime. Ir visai nesvarbu ar ketinate švesti vestuves ar mergvakarį ar bernvakarį ar betkurią kitą šventę limuzinai šventei suteiks prabangos ir nepriekaištingo stiliaus įvaizdžio. Siūlome ir mikroautobusų nuomą Vilniuje.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Prababgus Bentley Arnage. Tai prestižas ir elegancija Jums

  Ačiū, kad apsilankėte – čia Jūs rasite aristokratišką automobilį savo vestuvėms arba iškilmingam jubiliejui.Pasirinkę savo šventei rankų darbo, išpuoselėtos išvaizdos Bentley automobilį, kuriuo naudojasi Anglijos karališkoji šeima, Jūs išsiskirsite ne tik savo puošniais drabu..

0.00€

Prabangus baltas Limuzinas "Lincoln Town car" Vilniuje

MARŠRUTO PATEIKIMO PAVYZDYSMūsų limuzino nuoma yra puikios komplektacijos. Viduje išskirtinis sniego baltumo, odinis salonas.Tai prabangus baltas limuzinas kuris tiks šventėms, romantiškoms kelionėms ar pasilinksminimams. Čia galės sutilpti nuo 6 iki 10 žmonių - tai visa kompanija!Limuzi..

0.00€

Party busas Mercedes Sprinter 12 vietų

 12 vietų Mercedes Sprinter 2010 metų VIP klases vienintelis Lietuvoje ..

0.00€

Mercedes Benz S klasės naujas modelis

Tiems kas vertina prabanga ir prestiža skirtas šios klasės automobilisNuomojame tik naujesnių modelių automobilius Prabangiausios klasės komfortiškas automobilis Odinis salonas Vestuvėms, užsienio delegacijų pasitikimams ir kitoms progoms Galimas kortežas iš trijų ir daugiau automobi..

0.00€

Limuzino nuoma Vilniuje - MB S 500

Nuomojams prabangus limuzinas MB S 500 Baltas 11 vietųVietų skaičius: 11 vietų limuzinas Limuzino spalva: baltaLimuzino nuoma - Mercedes Benz 500 S klasės. Naujena Lietuvoje - Vilniuje super prailgintas limuzinas jau nuomojamas Jums. Kažkas unikalaus ir kitokio nei kiti limuzinai,taip..

0.00€

Limuzino nuoma Vilniuje - Lincoln Town Car Juodas - 10 vietų

MARŠRUTO PATEIKIMO PAVYZDYSNuomojamas Limuzinas Lincoln Town Car Juodas iki 10 vietųŠis limuzinas išsiskiria juoda spalva ir tokio tipo limuzinai dažniausiai yra nuomojami ne po vieną o po kelis tam, kad Jūsų vestuvės arba bet kokia kita šventė būtų įsimintina tiek Jums tiek Jūsų svečiam..

0.00€

Limuzino nuoma Vilniuje - Lincoln Town Car Baltas 14 vietų

MARŠRUTO PATEIKIMO PAVYZDYSNuomojamas Limuzinas Lincoln Town Car Baltas 2002 m. 14 vietųLimuzino nuomos kaina - sutartinė Limuzinų nuoma VilniujeJeigu ketinate susisiekiti elektroniniu paštu tuomet pateikite sekančią informaciją:Kelionės data Planuojamas limuzino nu..

0.00€

Limuzino nuoma Vilniuje - Lincoln Navigator 19-20 vietų

MARŠRUTO PATEIKIMO PAVYZDYSLimuzinų nuoma Vilniuje - Limuzinas Lincoln Navigator  19-20 vietųVietų skaičius: 19 vietų, bet tilps ir 20 keleivių Limuzino pagaminimo metai: 2002 Limuzino spalva: BaltaJeigu ketinate susisiekiti elektroniniu paštu tuomet pateikite sekančią info..

0.00€

Limuzino nuoma Vilniuje - Lincoln Juodas 5 vietų

 Nuomojamas Limuzinas Lincoln Juodas 5 vietųLimuzino viduje yra kondicionierius, garso aparatūra ir daug kitų privalumų ir atributų.Ieškote nedidelio limuzino, bet išsiskiriančio savo prabanga ir komfortu tuomet limuzinas Lincol pats geriausias variantas. Šiam limuzine patogiai ir k..

0.00€

Limuzino nuoma Vilniuje - Chrysler 300C Juodas 2008 m 12 vietų

 Nuomojams Limuzinas Chrysler 300C Juodas 2008 m 12 vietųGraziausias juodos spalvos 12 vietu Chrysler 300C limuzinas Vilniuje. Mūsų teikiamos limuzinų nuomos paslaugos išsiskiria aukšta kokybe ir paslaugumu. Prabangiuosius limuzinus vairuoja patyrę vairuotojai, kurie pasirūpins kad keli..

0.00€

Limuzino nuoma Vilniuje - Chrysler 300C Baltas

Nuomojams Limuzinas Chrysler 300C Baltas 2008 m 12 vietųBaltos spalvos 12 vietu Chrysler 300C limuzinas. Mūsų teikiamos limuzinų nuomos paslaugos išsiskiria aukšta kokybe ir paslaugumu. Prabangų baltą limuziną vairuoja patyrę vairuotojai, kurie pasirūpins kad kelionė būtų patogi.- DVD-CD-MP3..

0.00€

Volgų nuoma (iki 15 mašinų kortežas)

MARŠRUTO PATEIKIMO PAVYZDYSVolgos nuomaKlasikinis ir išsiskiriantis automobilis Jūsų šventei – Volga. Šis automobiis puikiai tiks Jūsų vestuvėms, mergavakriui, bernvakariui. Taip pat tokio tipo automobilis – limuzinas itin gera staigmena gimtadienio ar kita proga. Tai daug įspudingiau nei pa..

0.00€

Prabangaus BMW 7 klasės nuoma vestuvėms

 Nuomojamas juodas BMW 7 klasės vestuvėms su vairuotoju. Garantojamas geras aptarnavimas ir nepriekaištingas automobilis. Vairuotojas turi ilgametę patirtį. Valandos kaina nuo 60lt, priklausomai nuo kilometražo. Tiksliau dėl kainos teirautis telefonu.   Telefonas: 864488883, Vilnius..

0.00€

Limuzinų nuomos paslaugos

Ypatinga proga - ypatingas automobilisIšnaudotos progos: limuzinus galite išsinuomuoti ne tik vestuvėms, bet ir mergvakariams, gimtadieniams bei kitomis svarbiomis progomis.Dėmesingumas: AutoRental limuzinas gali pasitikti svečius oro uoste, viešbutyje ar kitoje Vilniaus vietoje.Maksimal..

0.00€

Limuzinų nuoma Vilniuje, Grigiškėse ir t.t.

Jūsų paslaugoms 10-ties ir 14-os  vietų limuzinų nuoma. Siūlome juodą ir baltą Limuzinus LINCOLN vestuvėms, mergvakariams, bernvakariams, krikštynoms, gimtadieniams, romantiškiems pasivažinėjimams.O jeigu netelpate į limuziną, tuomet rekomenduojame autobusu nuoma kuriuose visuomet patogu vežti ..

0.00€

Limuzinų nuoma Vilniuje - Hummer H2

Nuomojamas prabangus limuzinas Hummer H2 20 vietų. Limuzine yra sampano taures, stiklines, TV, audio.Vestuvems galesime pasiulyti PAPUOŠIMUS limuzinui.Jei norite sužinoti tikslią kainą, prašome pasakyti datą, kiek laiko nuomosite ir maršrutas (pradinę ir gakutinę vieta)Limuzinas yra Viln..

0.00€

Limuzinų nuoma Vilniuje - Hummer H2

Nuomojamas prabangus limuzinas Hummer H2 20 vietų. Limuzine yra sampano taures, stiklines, TV, audio.Vestuvems galesime pasiulyti PAPUOŠIMUS limuzinui.Jei norite sužinoti tikslią kainą, prašome pasakyti datą, kiek laiko nuomosite ir maršrutas (pradinę ir gakutinę vieta)Limuzinas yra Viln..

0.00€

Limuzinu nuoma Vilniuje - Cadilac Escalade 20+4 vietų

MARŠRUTO PATEIKIMO PAVYZDYSNuomojams Limuzinas Cadilac Escalade 20 vietų + 4 vietos po atviru stoguSiūlome ypatingą, išskirtinį, elegantišką didžiulį limuziną. Šis limuzinas ypatingas tuo, kad yra papildos 4 vietos po atviru stogu. Šis limuzinas yra ypač pamėgtas ne tik jaunavedžių, bet ir v..

0.00€

Limuzinų nuoma geriausiomis kainomis

Prestižinių 10-14 vietų limuzinų nuoma visoms progoms patrauklia kainaNaujausių modelių limuzinų nuoma:DVD grotuvas, CD grotuvas, USB, MP3 Patogus sėdynių išdėstymas Gražus salono apšvietimas Jaukus ir prabangus interjeras Puikus aptarnavimas KONTAKTAI:862912964..

0.00€

Limuzinų nuoma 25 vietų - Ford Excursion

Nuomojame limuziną Ford Excursion 25 vietų.Yra baras, šampano taurės, stiklinės.Limuzinas yra Vilniuje, bet važinėjame visoje Lietuvoje.Kaina priklauso nuo datos, nuomuojamų valandų skaičiaus, pradinės ir galutinės stotelės. Visada susitarsime. KONTAKTAI:868603919, nuoma..

0.00€

Limuzinų nuoma - Lincoln Town Car 14 vietų

Nuomojame limuziną Lincoln Town Car 14 vietų.Yra baras, šampano taurės, stiklinės.Limuzinas yra Vilniuje, bet vazinėjame visoje Lietuvoje.Kaina priklauso nuo datos, nuomuojamų valandų skaičiaus, pradinės ir galutinės stotelės. Visada susitarsime. KONTAKTAI:868603919, nuo..

0.00€

Limuzinas Lincoln Town car Vilniuje

Limuzinas Lincoln Town car VilniujeŠio limuzino nuoma yra puikios komplektacijos. Vidus -  odinis baltas salonas. Tai prabangus baltas limuzinas kuris tiks ne tik vestuvėms, bet ir šventėms, romantiškm pasivažinėjimui ar pasilinksminimams. Limuzine tilps iki 10 žmonių - tai visa puiki k..

0.00€

Limuzinas - Mikroautobusas

 Nuomojams prabangus limuzinas- mikroautobusas -  13 vietų.Vietų skaičius: 13 vietų limuzinas-mikroautobusas Limuzino spalva: balta Limuzino nuoma - VIP-LIMO-BUS Mercedes Sprinter erdvus patogus. Sveciu sutikimas is oro uosto ,ekskursijos ,VIP klientu pasitikima..

0.00€

Limo autobusas

Limo Buss nuomos paslaugosPrabangus Limo busas Jūsų šventei, vestuvėms, vakarėliui.  Baras, karaoke, šviesos muzika, 3D, DVD, garso sistema, paliks įsimintinus gerus įspūdžius ne tik Jums bet ir Jūsų draugams, svečiams. Limo busas yra patogesnis nei įprastinis limuzinas. Šeme Limo autobuse ..

0.00€

Juodų limuzinų nuoma Vilniuje

Juodų Limuzinų nuoma vilniuje - Nuomojamas Limuzinas Lincoln Town Car Juodas iki 10 vietųŠis juodas limuzinas išsiskiria spalva ir tokio tipo limuzinai dažniausiai yra nuomojami po kelis tam, kad Jūsų vestuvės būtų įsimintinesnės tiek Jums tiek Jūsų brangiems svečiams ir aplinkiniams. Limuzi..

0.00€

Gražiausias Hummer H2 Vilniuje

Juodas Hummer H2 Vilniuje neabejotinai išsiskiria iš daugelio limuzinų. Tai didelis, ilgas ir tikrai ypatingas limuzinas. Juodas Hummer H2 limuzinas išsiskiria savo įspūdinga išvaizda. Tai yra naujo modelio 17 vietų limuzinas. Viduje stilingas dizainas kuris suteikia limuzinui išskirtinio žavesio. N..

0.00€

Chrysler limuzinų nuoma Vilniuje

Prabangių Limuzinų nuoma Vilniuje

Limuzinas Chrysler 300C Juodos spalvos12 vietų. Limuzinas rekomenduojamas: Vestuvėms, mergvakariams, bernvakarimas ir kitoms ypatingom šventėm

Gražus, prabangus 12 vietų Chrysler 300C limuzinu nuoma Vilniuje. Garantuojame - kokybiškas paslaugas, nes prabangiuosius limuzinus vairuoja tik patyrę vairuotojai, kurie pasirūpins kad Jūsų kelionė būtų ir patogi ir be rūpesčių. Transporto vairuotojai yra profesionalūs ir mandagūs, kurie atsižvelgs į visus Jūsų norus ir Jūs galėsite mėgautis puikia kelione.

0.00€

24 vietų Limuzino nuoma

Nuomojams Limuzinas Cadilac Escalade 24 vietųSiūlome ypatingą ir išskirtinį imuziną visureigį. Šis limuzinas ypatingas tuo, nes yra 4 vietos po atviru stogu. Šis limuzinas labai pamėgtas ne tik jaunųjų, bet ir visų kitų žmonių, kurie pasinaudojo limuzinų nuoma Vilniuje paslaugomis ir išsirinko b..

0.00€