Klaipėdoje

Klaipėdoje

Limuzinų nuoma Klaipėdoje

Jau galime pasiūlyti pakankamai platų limuzinų nuoma Klaipėdoje pasirinkimą. Kiekvienas klientas gali surasti sau tinkamą limuziną kiekvienai progai ar pramogai. O progos gali būti įvairios: vestuvės, mergvakariai, bernvakariai, šimtadieniai ar tiesiog romantiškas vakaras su mergina. Limuzinai nuomojami Klaipėdoje, bet paslaugos gali būti teikiamos visoje Lietuvoje. Limuzinų nuomos kaina įvairi, todėl drąsiai skambinkite ir teiraukitės dėl limuzinų ir mes pasistengsime pasiūlyti limuzinus geriausiomis kainomis ir aukščiausia kokybe. Kaina priklauso nuo nuomos datos, nuomojamo laiko, maršruto ir pan.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Nuoma su vairuotoju - erdvus, gražus 8 vietų - Vestuvėms, VIP svečiams

Erdvaus, gražaus mikroautobuso nuoma, kuris puikiai tiks VIP svečiams,

Vestuvėms ir kitomis išskirtinėmis progomis

Susisiekite: +37061513348

 

0.00€

UAZ nuoma pramogoms Klaipėdoje

Išskirtinio automobilio UAZ nuomaLinksmai 6 žmonių kompanijai siūlome išsinuomoti mergvakariui, bernvakariui, gimtadienio ar šiaip kitai progai UAZ 469 (pag. 1979 m.). Tikrai orginaliai praleisite laiką ir būsite pastebėti. Tai tikrai orginalus sumanymas jeigu nusprendėte gerai praleisti bernvak..

0.00€

Raudono Partybus - limuzino klasės autobuso nuoma

ATGAL Į LIMUZINŲ NUOMĄ KLAIPĖDOJEMARŠRUTO PATEIKIMO PAVYZDYSPartybusas yra specialiai įrengtas autobusas-limuzinas. Jame tamsinti langai taip, kad iš lauko nieko nematyti, o iš vidaus galima mėgautis miesto ir gamtos besikeičiančiais vaizdais. Party Bus'e gali patogiai švęsti iki 30 žmonių. ..

0.00€

Proginių Automobilių nuoma Klaipėdoje (Audi A6, Peogeot 607)

Proginių automobilių nuoma Jūsų šventems : vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, draugų ar svarbių svečių sutikimui. Mes galime Jums pasiūlyti prabangius ir patogius automobilius, kurie tikrai papuoš Jūsų šventę.KONTAKTAI: Tel.: 8 666 00010 info@smartukas.lt www.smartukas.ltAud..

0.00€

Partybus - limuzino klasės autobuso nuoma

ATGAL Į LIMUZINŲ NUOMĄ KLAIPĖDOJE               SEKANTIS LIMUZINAS       MARŠRUTO PATEIKIMO PAVYZDYSPartybusas yra specialiai įrengtas autobusas-limuzinas. Jame tamsinti langai taip, kad iš lauko nieko nematyti, o iš ..

0.00€