Kaune

Kaune

Limuzinų nuoma Kaune

Vis populiarėjanti nuomos paslaugų svetainė jau gali pasiūlyti ir limuzinų nuoma pasirinkimą. Dabar jau kiekvienas Kaunietis galės surasti pageidaujamą limuziną šventei ar pramogai. O šventės ir progos gali būti pačios įvairios, kuriomis reikalinga išskirtinė transporto priemonė: limuzinai vestuvėms, limuzinai mergvakariui, limuzinai bernvakariui, limuzinas šimtadieniui arba limuzinų nuoma Kaune romantiškam vakarui su Jūsų mergina ar drauge. Limuzinai nuomojami Kaune, bet nuomos paslaugos teikiamos ir visoje Lietuvoje. Limuzinų nuomos kainos būna įvairios, todėl dėl kiekvieno limuzino skambinkite ir teiraukitės kainos, o nuomuotojai pasistengs pasiūlyti limuzinus palankiausiomis kainomis ir puikia kokybe. Limuzinų nuomos kaina Kaune priklauso ir nuo nuomos metų laiko, datos, nuomojamo laiko, maršruto ir kitų faktorių.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Limuzinų nuoma Kaune - 10-14 vietų limuzinas

NUOMOJAME  BALTĄ 10-14 VIETŲ LIMUZINĄ LINCOLN TOWN CAR. TAI POPULIARIAUSIAS TARP JAUNAVEDŽIŲ LIMUZINAS. UŽSAKYMUS PRIIMAME VISOJE LIETUVOJE. PATIKIMAS, IŠSKIRTINIS, PRABANGUS AUTOMOBILIS SU PATIKIMAIS VAIRUOTOJAIS! JEIGU NORITE, KAD JŪSŲ YPATINGA DIENA BŪTŲ ĮSIMINTINA IR KUPINA NEPAMIRŠTAMŲ ĮSP..

0.00€

Limo autubuso nuoma - 8-10 vietų limuzinas

Siūlome mergvakariams, bernvakariams, gimtadieniams ar kitoms šventėms keliones po miestą  10-viečiu, išskirtiniu Limo autobusu. Baras su taurėmis, puiki muzika, TV,  šviesos efektai - suteiks neišdildomų įspūdžių Jūsų šventei!UŽSAKYMUS PRIIMAME VISOJE LIETUVOJE. PATIKIMAS, IŠSKIRTINIS..

0.00€

PRABANGAUS CADILLAC ESCALADE NUOMA

NUOMOJAME JUODĄ PRABANGŲ CADILLAC ESCALADE AUTOMOBILĮ. ŠIS NUOSTABUS AUTOMOBILIS ŽAVI APLINKINIUS SAVO DYDŽIU IR PRABANGA. PAPUOŠKITE SAVO ŠVENTĘ ŠIUO NUOSTABIU CADILLAC'U!  UŽSAKYMUS PRIIMAME VISOJE LIETUVOJE. JEIGU NORITE, KAD JŪSŲ YPATINGA DIENA BŪTŲ ĮSIMINTINA IR KUPINA NEPAMIRŠTAMŲ ĮSPŪDŽI..

0.00€

Limuzinų nuoma Kaune - 24 vietų limuzinas

NUOMOJAME PUIKŲ BALTĄ 20-24 VIETŲ LIMUZINĄ. TAI IŠSKIRTINIO DYDŽIO IR ILGIO, PUIKIAI ĮRENGTAS (DISCO GRINDYS, LAZERIŲ IR BLICŲ ŠOU, NEONINIS APŠVIETIMAS, TV, PLAZMINĖS LEMPOS, DIRBTINIO RŪKO SISTEMA IR T.T.) LIMUZINAS. UŽSAKYMUS PRIIMAME VISOJE LIETUVOJE. PATIKIMAS, IŠSKIRTINIS, PRABANGUS AUTOMOBILI..

0.00€

Senovinis retro limuzinas nuomai Kaune ir Kauno rajone

Senovinio limuzino Zimmer Golden Spirit nuoma. Limuzinas iš JAV, gamintas1930 m, benzinas, 8-9 sėdimos vietos. Dėmesio – šis automobilis - buvęs legendinio krepšininko Šakilo Onilo nuosavybė.1 val.  50 Eur, bei kuro išlaidos. KONTAKTAI: +37068567777; +370 61412000  marke..

1.00€

NUOMOJAME BALTĄ 1961 METŲ CADILLAC DEVILLE

NUOMOJAME BALTĄ 1961 METŲ CADILLAC DEVILLE. ŠIS NUOSTABUS AUTOMOBILIS ŽAVI APLINKINIUS SAVO IŠSKIRTINĖMIS FORMOMIS IR DIZAINU. PAPUOŠKITE SAVO ŠVENTĘ ŠIUO NUOSTABIU CADILLAC'U!  UŽSAKYMUS PRIIMAME VISOJE LIETUVOJE. JEIGU NORITE, KAD JŪSŲ YPATINGA DIENA BŪTŲ ĮSIMINTINA IR KUPINA NEPAMIRŠTAMŲ ĮSP..

0.00€

Limuzinų nuoma Kaune - Lincoln town car 14 vietų Nr#2

Nuomojams Limuzinas Kaune - Lincoln town car 14 vietųKlasikinio stiliaus baltos spalvos, iki 14 sėdimų vietų, audio, dvd video sistemos, šviesus odinis salonas, “žvaigždėtas dangus” ir kiti vakarinių šviesų efektai, suteikiantys išskirtinio jaukumo, šampano ir viskio taurės, kondicionierius ir k..

0.00€

Limuzinų nuoma Kaune - Lincoln town car 14 vietų

Nuomojams Limuzinas Kaune - Lincoln town car 14 vietų Limuzino nuomos kaina - sutartinė Limuzinai nuomojami Kaune ir visoje Lietuvoje.Klasikinio stiliaus baltos spalvos, iki 14 sėdimų vietų, audio, dvd video sistemos, šviesus odinis salonas, “žvaigždėtas dangus” ir kiti vak..

0.00€