Kemperių nuoma, nameliai ant ratų

Kemperių nuoma, nameliai ant ratų

Kemperių nuoma

Šioje skelbimų kategorijoje pateikiama Kemperių nuomą. Kemperių nuomos skelbimus galite filtruoti pagal pageidaujamą informaciją: nuomos miestą, metus, modelį, vietų skaičių, degalų tipą ir pagal kitus parametrus. Tad išsirinkite tai kas Jums aktualu. Nepamirškite palikti atsiliepimą tuomet padėsite kitiems lengviau išsirinkti tinkamiausią ir patikimiausią kemperį ar kemperių nuomos įmonę.


Kemperių nuoma

Atsižvelgiant į statistinius duomenis galima teigti, kad kemperių nuomos paslauga yra viena iš labiausiai populiarėjančių transporto rūšių skirtų kelionėms. Kemperis tai tokia puiki keliavimo forma kai Jūs nebūsite varžomi ir galėsite planuotis savo kelionę nuo pradžios iki galo, o svarbiausia – lengvai pakeisti kelionės krypti pačios kelionės eigoje, nes Jūsų viešbutis ir namai yra Jūsų transporto priemonė. Taigi galima spręsti, kad kiekvienais metais ši transporto priemonė – nameliai ant ratų vis populiarės ir populiarės.


Nameliai ant ratų

Kemperiai kitaip dar gali būti vadinami nameliai ant ratų yra. Todėl ieškodami šios paslaugos google paieškoje galite drąsiai rinkti šiuos abu raktažodžius t.y. nameliai ant ratų arba kemperių nuoma.


Kemperių nuoma - Kaina

Kad ir kokio tipo ar modelio kemperį pasirinktumėte įsigyti – vis tiek jie yra ganėtinai brangūs, todėl tai yra prabangos prekė. Beto tokio dydžio transporto priemonę reikia turėti ir kur laikyti. Reiktų turėti didelį kiemą arba statyti saugomoje aikštelėje – kas nėra labai patogu ir apsimoka, nes keliaujama paprastai tik keliolika kartų per metus. Todėl nepaisant to ar esate turtingi ar ne visuomet yra patogiau ir labiau finansiškai apsimoka kemperių nuoma.

Nuomojami kemperiai paprastai talpina apie 8 asmenis viename automobilyje, tačiau tai priklauso nuo kemperio modelio, išdėstymo viduje ir įrengtų patogumų.


Kemperių nuomos modeliai

 • Mikroautobuso bazės kemperis
 • Alkovenas
 • Iš dalies integruotas kemperis
 • Integruotas kemperis
 • Kemperis – priekaba  Mikroautobuso bazės kemperis

  Tokio tipo kemperiai turi tik 2-3 vietas viduje, todėl nėra pritaikyti didesniam žmonių skaičiui. Tad tai yra retesnis kemperis, nes jų paklausa taip pat yra retesnė, todėl, kad su kemperiu paprastai keliaujama su didesne žmonių grupe. Nors kita vertus su tokiu kemperius yra labai patogu, nes juos valdyti yra paprasta, o parkavimo vietą rasite žymiai lengviau nei su įprastiniu kemperiu.

  Taigi tai yra pats mažiausias kemperis. Dažniausiai įrengiamas ant Fiat Ducato ar jo prancūziškų analogų – Ford Tranzit, Mercedes-Benz Sprinter – bazių. Tokio kemperio privalumai: mažas ir manevringas, nereikalauja specialios vietos pastatyti, ekonomiškas ir greitas, tvirtas metalinis kėbulas, labiau apsaugotas nuo vagysčių nei didieji kemperiai. Minusas – nedaug vietos viduje, skirtas dažniausiai 2–3 žmonėms.
  Alkovenas

  Pats didžiausias. Ir aukščiausias. Būtent dėl pastarosios savybės jis vis labiau praranda populiarumą. Virš kabinos įrengta lova, vadinamoji alkova, lemia automobilio aukštį ir svorio centrą. Dėl to jis naudoja daug degalų ir yra pernelyg jautrus vėjo gūsiams. Toks automobilis vidutiniškai naudoja 12–13 litrų degalų. O visa kita yra puiku. Tokioje mašinoje gali miegoti 6–8 žmonės. Jame erdvu. Virš kabinos esanti miegamoji vieta niekam netrukdo – išlipai, užtraukei užuolaidą ir viskas. Tokiame kemperyje yra daug vietos daiktams, po galine lova dažnai įrengiamas garažas, kuriame – lauko baldai, telpa dviračiai ir net motoroleris.

  Vienintelis šio automobilio minusas yra kuro sąnaudos, kurios reikalauja apie 12 – 13 litrų degalų 100 kilometrų.

  Šių kemperių nuoma yra populiariausia tiek Lietuvoje tiek ir vakarų Europoje.
  Iš dalie integruotas kemperis

  Tai kompromisas tarp didžiųjų ir mažųjų kemperių. Tai vienas komfortiškiausių ir ekonomiškiausių kemperių rinkoje. Dėl šios savybės jis laikomas vienu populiariausiu modeliu rinkoje. Pastaraisiais metais įgaunantis vis didesnį populiarumą, mat gerai suderinamas komfortas ir greitas, ekonomiškas važiavimas. Automobilis naudoja mažiau degalų nei alkovenas, be to, jį kur kas maloniau vairuoti, galima greičiau važiuoti. Paprastai gale įrengiama vadinamoji prancūziška lova, į kurią patogu patekti ir patogu miegoti. Skirtas 2–4 žmonėms. Šiek kemperiai puikiai tinka mažoms šeimos bei draugų kompanijoms. Įprastai šių modelių namai ant ratų yra tinkami keliauti iki 4 asmenų. Kemperis naudoja mažai degalų bei yra kur kas lengviau valdomas nei prieš tai minėtas Alkovenas.  Integruotas kemperis

  Tai pats prabangiausias pasirinkimas. Iš visų kitų išsiskiria kemperių gamykloje sukurtu originaliu kėbulu, kuris yra vientisas su kabina. Privalumai: salone ir kabinoje yra daug erdvės, puikus matomumas pro didelį priekinį ir šoninius langus. Virš priekinių sėdynių įrengiama patogi nuleidžiama lova. Trūkumas – jeigu eismo įvykyje nukentės kabina, teks labai brangiai sumokėti, nes tokių detalių turi tik kemperių gamintojas. Tokie automobiliai dažniausiai skiriami 4–6 žmonėms.

  Nerekomenduotume šių kemperių rinktis savo kelionės dėl vienos paprastos priežasties – kaina. Šie kemperiai įprastai talpina iki 6 asmenų, tačiau yra ženkliai brangesni nei prieš tai minėti alkovenai ar nepilnai integruoti kemperiai.
  Kemperis – priekaba

  Priekabų privalumai, palyginti su kemperiais, yra šie: jos yra 2–3 kartus pigesnės. Dar vienas priekabos privalumas – ją galima palikti kempinge, o apylinkes apžiūrėti važinėjant lengvuoju automobiliu. Trūkumas – lėtas važiavimas. Kaip žinia, automobilių su priekabomis greitis daugelyje šalių yra ribojamas. Važiuojant reikia saugotis šoninio vėjo, skersvėjų kalnuose, nes staigus vėjo gūsis priekabą kartais apverčia. Paprastai po tokios avarijos priekaba pabyra kaip degtukų dėžutė, o suremontuoti ją dažniausiai neįmanoma.

  Priekabos palyginus su prieš tai minėtais kemperiais yra ženkliai pigesnės, tačiau reikalauja nuosavo automobilio, daug vietos bei kelionės laikas prailgėja dėl greičio ribotumo.