Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau: skaitykite čia

Vestuvių fotografai

Paskelbė Admin 2015/04/24 0 Komentaras (-ai) Vestuvės,

Savo paslaugas jaunavedžiams siūlo daugybė vestuvių fotografų visoje Lietuvoje, todėl pasirinkti nėra lengva. Dažnai jaunavedžiai linkę pirmiausia tartis su fotografais iš savo miesto, tačiau neretai pasitaiko atvejų, kad mažųjų miestelių fotografai rezultatu nuvilia. Nors negalima sakyti, kad būtent taip nutiks ir Jums, verta apsvarstyti keletą svarbių aspektų, lemiančių vestuvių fotografo darbą ir jo kokybę.

 

Vestuvių fotografai Vilniuje ir didžiuosiuose miestuose

Didieji miestai sulaukia daugiausiai vestuvininkų, todėl šiltojo sezono metu ir fotografai dirba nepailsdami. Didelė paklausa suteikia daugybę naudingos patirties, leidžia tobulinti įgūdžius. Kartu su jaunavedžiais vestuvių fotografai Vilniuje, Trakuose, Kaune ar pajūryje atranda gražiausias vieteles, išmėgina naujas idėjas ir jomis vėliau gali pasidalinti su kitais savo klientais.

Didžiųjų miestų fotografai susiduria ir su didesne konkurencija, todėl ugdyti savo profesionalumą jiems yra be galo svarbu. Didelis užimtumas sezono metu užima visą laiką, tačiau sezonui pasibaigus vyksta įvairūs renginiai, seminarai, mokymai – jie gyvenantiems didžiuosiuose miestuose yra daug lengviau prieinami. Trumpai tariant, jei esi vestuvių fotografas, Vilnius tau – tikras galimybių miestas.

Patogu ir tai, kad vestuvių fotografai gali dirbti bet kur: iš vieno miesto jie gali atvykti pas Jus į kitą Lietuvos kraštą arba netgi fotografuoti vestuves užsienyje . Šiuo aspektu didieji miestai vėlgi laimi, nes patogus susisiekimas supaprastina kelionę.

 

 

Vestuvių fotografai iš savo miesto – ne visada geriausi

Vestuvių fotografas iš savo gimtojo miestelio dažnai atrodo puikiu pasirinkimu. Galbūt su juo sėdėjote viename mokyklos suole ar žaidėte kieme vaikystėje, tačiau tai tikrai negarantuoja profesionalių nuotraukų. Kitas svarbus aspektas – daugelis mano, kad, pavyzdžiui, vestuvių fotografai Vilniuje yra padidinę savo įkainius, todėl mažesniuose miesteliuose ieško nuolaidų. Iš tikrųjų fotografo darbas yra toks pats, visada trunkantis ilgai ir ganėtinai varginantis, o nuotraukų atrinkimas ir retušavimas reikalauja daugybės laiko. Ar šis darbas turėtų būti vertas mažiau vien todėl, kad esate iš mažesnio miesto? Žinoma, ne, tačiau kainos vis dėlto truputį skiriasi, tik to priežastimi yra ne darbo vieta, o paties fotografo įgūdžiai.

Fotografo darbui didelės įtakos turi ir naudojama technika. Jei vertintume fotografo darbą iš ekonominės perspektyvos – kuo didesnės pajamos, tuo didesnės gali būti ir investicijos. Taigi pigiau dirbantys ir dažnai mažiau klientų turintys mažų miestelių fotografai paprastai dirba su mažesniu kiekiu technikos, o tai gali riboti idėjų realizavimą. Vestuvių fotografai Vilniuje į pagalbą vis dažniau pasitelkia dronus, tačiau mažame miestelyje tokią paslaugą vargu, ar rasite.

Žinoma, jei norite fotografuotis studijoje – galite rinktis tik vietinį fotografą, tačiau jaunavedžiai tokias nuotraukas yra linkę pamiršti. Jas pakeičia nuotaikingas miesto, gamtos fonas, o noras įamžinti visus svečius dažnai realizuojamas momentinių fotoaparatų ir fotobūdelių pagalba. Keičiasi vestuvių mada – keičiasi ir jaunavedžių požiūris į fotografiją.

Rašyti komentarą