Ką būtina žinoti prieš Krovininio mikroautobuso nuomą

Paskelbė admin 2019-03-18 1 Komentaras (-ai) Rekomendacijos besinuomojantiems,

 

Ką būtina žinoti prieš Krovininio mikroautobuso nuomą?

 

I. KAS VAIRUOS MIKROAUTOBUSĄ

Esant galimybei visuomet rekomenduojame pasirinkti krovininio mikroautobuso nuoma su vairuotoju, nes išvengsite nenumatytų rūpesčių. Bet taupantys pasirinks nuoma be vairuotojo, nes bus pigiau. Tačiau jeigu transportą valdysite patys tuomet Jūs atitinkami prisiimate didesnę atsakomybę ir riziką.

 

II. DRAUDIMAS

Jeigu transporto priemonę vairuosite patys - nuomokite tik su visais būtinais draudimais. Turėtų būti tiek civilinės atsakomybės draudimas tiek KASKO.

 

III. MOKESČIAI

Įsitikinkite, kad yra nupirktas ir galiojantis kelių mokestins, nes nebūtinai įmonė, kuri nuomoja transportą pasirūpins šiuo mokesčiu.

 

IV. VAIRUOTOJO PAŽYMĖJIMAS

Dauguma tokio tipo krovininiais mikroautobusais galima vairuoti turint ir tik B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, tačiau privalote tuo įsitikinti patys.

 

V. SUTARTIS ir jos sąlygos

Būtinai skirkite laiko sutarties perskaitymui. Taip, sutartis ir sutarties priedas sudarys keliolika ar net daugiau puslapių, tačiau prieš pasirašant visuomet vertėtų įsigiinti ir perskaityti visas sutarties sąlygas. Kaip pavyzdžiui atkreipkite dėmesį į šiuos punktus::

  • Veiksmai ir atsakomybės Auto įvykio atveju
  • Vairavimas su leistina alkoholio norma (kai kurios įmonės taiko 0 % promilės normą ir nesvarbu jeigu Jums yra leistina 0,4% - įmonė taiko milžiniškas baudas už šio punkto nesilaikymą)
  • Transporto pridavimo sąlygos (vieta, laikas į ką atkreipiamas dėmesys priduodant transportą)

 

VI. MIKROAUTOBUSO GALIMYBĖS

Rekomenduojame pasitikslinti ar Jūsų krovinys tilps į nuomojamą krovininį mikroautobusą. Paprastai auto nuomos įmonės pateikia detalius išmatavimus, tad Jums belieka išsimatuoti Jūsų krovinio tūrį. 

Jeigu Jūsų krovinys yra labai sunkus - išsiaiškinkite kokia leidžiam maksimali krovinio masė, nes kitu atveju Jūs būsite atsakingi jeigu dėl per didelio svorio bus apgadinta transporto priemonė. Tad kaip ir buvo minėta atidžiai perskaitykite sutartį, kurioje privalo būti paminėti visi šie niuansai.

Rekomenduojame taip pat pasirūpinti ir krovinio sutvirtinimu, kad vežant nesudūžtu ir t.t. Esant poreikiui teiraukitės nuomojamos įmonės.

 

1 Komentaras (-ai)

Arnas:
2019-10-26, 18:05:28
Atsakyti

Kaip ir viskas žinoma, bet gerai, kad galima rasti kur pasiskaityti dar kartą.

Rašyti komentarą