Klaipėdoje

Klaipėdoje


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

UAZ nuoma pramogoms Klaipėdoje

Išskirtinio automobilio UAZ nuomaLinksmai 6 žmonių kompanijai siūlome išsinuomoti mergvakariui, bernvakariui, gimtadienio ar šiaip kitai progai UAZ 469 (pag. 1979 m.). Tikrai orginaliai praleisite laiką ir būsite pastebėti. Tai tikrai orginalus sumanymas jeigu nusprendėte gerai praleisti bernvak..

0.00€

Smart Automobilių nuoma Klaipėdoje

Smart AutomobiliaiTai stilingi, orginalūs automobiliai, skirti miesto gyvenimui. Automobiliai yra ekonomiški, erdvūs ir lengvai parkuojami. Norite išsiskirti iš minios ir būti pastebimi, tai šie automobiliai kaip tik Jums!KONTAKTAI: Tel.: 8 666 00010 info@smartukas.lt www.smartuka..

0.00€

Proginių Automobilių nuoma Klaipėdoje (Audi A6, Peogeot 607)

Proginių automobilių nuoma Jūsų šventems : vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, draugų ar svarbių svečių sutikimui. Mes galime Jums pasiūlyti prabangius ir patogius automobilius, kurie tikrai papuoš Jūsų šventę.KONTAKTAI: Tel.: 8 666 00010 info@smartukas.lt www.smartukas.ltAud..

0.00€

OPEL VECTRA automobilio nuoma Klaipedoje

OPEL VECTRA  auto nuomaKONTAKTAI: Tel.: 8 666 00010 info@smartukas.lt www.smartukas.ltTaip pat rekomenduojame ir limuzinų nuomą, kuri tiks šventėms ir ne tik. ..

0.00€

Mini Cooper automobilio nuoma Klaipedoje

Mini Cooper autombilio nuoma: 1,6 benzinas, mechaninė greičių dėžė, oro kondicionierius, CD grotuvas.KONTAKTAI: Tel.: 8 666 00010 info@smartukas.lt www.smartukas.ltNorintiem didesnio, prabangesnio transporto rekomenduojame limuzinų nuomą, kuri tiks visom progom ir šventėmis..

0.00€

Citroen 3 automobilio nuoma Klaipedoje

Citroen C3 auto nuoma: 1,4 dyzelinas, mechaninė greičių dėžė, oro kondicionierius, borto kompiuteris, CD grotuvas.KONTAKTAI: Tel.: 8 666 00010 info@smartukas.lt www.smartukas.ltTaip pat rekomenduojame rinktis ir limuzinų nuomą, kuri tiks įvairiausiomis šventėmis ir progomis..

0.00€

Automobilių nuoma Lietuvoje ir visame pasaulyje

Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilių nuoma visoje Lietuvoje ir automobilių nuomos užsakymas užsienyje. AUTOMOBILIAI NUOMOJAMI::Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje.VIETŲ SKAIČIUS:4, 5, 7, 9AUTOMOBILIŲ KLASĖS:Ekonominė klasė,  Kompaktinė klasė,&nbs..

0.00€