Vilniuje

Vilniuje


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Autobusų nuoma 50+1+1 vietų

Autobuso nuomaAutobusas:    Tipas: Neoplan Starliner 516 SHD    Vietų skaičius: 50+1+1    Bako talpa: 450 l    Kuro sąnaudos: 30l/100 km    Privalumai: Vaizdo ir garso sistema, mikrofonas, oro kondicionierius, virtuvėlė, WC.A..

0.00€

Autobusų nuoma visoje Lietuvoje – Neoplan N516

Autobusų nuomaAutobusas Neoplan N516:Turistinis TOP  klasės autobusas. 44 vietos keleiviams (atsilenkiančios ir atsistumiančios sėdynės). Oro kondicionierius. Mikrofonas. DVD ir CD sistema. 2 monitoriai. Šaldytuvas. Navigacija. Virtuvėlė, WC.Šis autobusas nuomuo..

0.00€

Autobusų nuoma visoje Lietuvoje – Neoplan N516

Autobusų nuomaAutobusas Neoplan N516:Turistinis TOP  klasės autobusas. 44 vietos keleiviams (atsilenkiančios ir atsistumiančios sėdynės). Oro kondicionierius. Mikrofonas. DVD ir CD sistema. 2 monitoriai. Šaldytuvas. Navigacija. Virtuvėlė, WC.Šis autobusas nuomuo..

0.00€

Autobusų nuoma visoje Lietuvoje - Scania Irizar PB

Autobusų nuomaAutobusas:Scania Irizar PB autobuso ypatumai:Turistinis TOP  klasės autobusas. 44 vietos keleiviams (atsilenkiančios ir atsistumiančios sėdynės). Oro kondicionierius. Mikrofonas. DVD ir CD sistema. 2 monitoriai. Šaldytuvas. Navigacija. Virtuvėlė, WC...

0.00€

Autobusų nuoma visoje Lietuvoje – Neoplan N516

Autobusų nuomaAutobusas Neoplan N516:Turistinis TOP  klasės autobusas. 46 vietos keleiviams (atsilenkiančios ir atsistumiančios sėdynės). Oro kondicionierius. Mikrofonas. DVD ir CD sistema. 2 monitoriai. Šaldytuvas. Navigacija. Virtuvėlė, WC.Šis autobusas nuomuo..

0.00€

Autobusų nuoma visoje Lietuvoje – Neoplan N116

Autobusų nuomaNeoplan N116:Turistinis TOP  klasės autobusas. 51 vieta keleiviams (atsilenkiančios ir atsistumiančios sėdynės). Oro kondicionierius. Mikrofonas. DVD ir CD sistema. 2 monitoriai. Šaldytuvas. Navigacija. Virtuvėlė, WC.Šis autobusas nuomuojmas iš Vil..

0.00€

Autobusų nuoma visoje Lietuvoje – Mercedes Benz O350

Autobusų nuomaMercedes Benz O350:Turistinis TOP  klasės autobusas. 46 vietos keleiviams (atsilenkiančios ir atsistumiančios sėdynės). Oro kondicionierius. Mikrofonas. DVD ir CD sistema. 2 monitoriai. Šaldytuvas. Navigacija. Virtuvėlė, WC.Šis autobusas nuomuojmas..

0.00€

Autobusu nuoma Vilniuje NEOPLANAS (51+2)

Autobuso ypatumai:Autobuso modelis: Neoplanas 516 Miestas: Vilnius Vietų skaičius: 51+2 Pagaminimo metai: 2001 Bagažinė: yra Kond.: yra Asmeninė ventiliacija ir apšvietimas Patogios sėdynės (platinamos į šonus, atsilenkia atgal, atramos rankoms ir kojoms) Vaizdo/Garso sistema,..

0.00€

Autobusų nuoma Vilniuje (76 vietos) Nr:1

Autobusų nuomaAutobusas:Tipas: SETRA Aukštai: 2 aukštų Vietų skaičius: 76 vietos WC: Yra Kondicionierius: YRA Mini virtuvėlė: YRA Šis autobusas nuomuojmas iš Vilniaus ir visoje Lietuvoje Autobusų nuoma Lietuvoje ir užsienyje Taip pat mūsų tinklapyje siūlome ..

0.00€

Autobusų nuoma Vilniuje (49+1) vietų

Autobusų nuoma Vilniuje, Vilniaus rajone – MAN  A  03Turistinis autobusas, 49+1 vietų; oro kondicionierius; šildymo sistema „Webasto“; CD ir DVD grotuvai; televizoriai; mikrofonas gidui; navigacija; individualus apšvietimas ir ventiliacija; lentynos rankiniam bagažui; patogios atlenkia..

0.00€

Autobuso nuoma Vilniuje (57 vietos) Nr:4

Autobusų nuomaAutobusas:Tipas: SETRA Vietų skaičius: 57 vietos Autobusų nuoma LietuvojeTaip pat mūsų tinklapyje siūlome nuomotis ir prabangias transporto priemones, todėl apsilankykite kategorijoje ir  limuzinų nuoma !Rekomenduojame - keleivinių mikroautobusų nuoma be..

0.00€

Autobuso nuoma Vilniuje (55 vietos) Nr:5

Autobusų nuomaAutobusas:Tipas: SETRA Vietų skaičius: 55 vietos Autobusų nuoma LietuvojeBe autobusų šioje svetainėje rasite ir nuomai ir tokį transportą, kaip limuzinai!Rekomenduojame - keleivinių mikroautobusų nuoma bei visoje Lietuvoje.  ..

0.00€

Autobuso nuoma Vilniuje (55 vietos) Nr:2

Autobusų nuomaAutobusas:Tipas: NEOPLAN Vietų skaičius: 55 vietos Autobuso nuoma Lietuvoje ir užsienyjeTaip pat mūsų tinklapyje siūlome ir prabangių limuzinų nuoma - stilius, įvaizdis ir prabanga garantuota!Rekomenduojame - keleivinių mikroautobusų nuoma bei visoje Lietuvoj..

0.00€

Autobuso nuoma Vilniuje (51 vieta) Nr:3

Autobusų nuomaAutobusas:Tipas: NEOPLAN Vietų skaičius: 51 vieta Autobusų nuoma LietuvojeTaip pat mūsų tinklapyje siūlome ir kitokią transporto nuomą, tokią kaip limuzinų nuoma  ..

0.00€